GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 4925096
nr 492 5096
Skål
Erik Höglund (1932-1998) för Boda Glasbruk, 1950-60-tal, blått glas, H: 12 cm, cia. 22 cm, signerad H 1680/220 samt pappersetikett
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 oktober 2007
25/10 00:51:04
25/10 01:00:30