GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowl 9579220
nr 957 9220
BOWL
+ pots, 3 pcs, art glass, 1960s, height: 16-21, diameter: 23 cm, skål med nagg.
+ burkar, 3 delar, Konstglas, 60-tal, höjd: 16-21, diameter: 23 cm
Condition: skål med nagg
600
SEK 300
Monday April 27 2015
at 20:59:29
27/4 12:49:00
BOWL
Condition: skål med nagg
nr 957 9220
BOWL
Condition: skål med nagg
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 300 |
Monday April 27 2015 |
27/4 12:49:00 | 1 | Vinnande bud |