GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 8573229
nr 857 3229
BOWL
diameter: 29 cm, height: 12 cm, wear, damages, nagg.
diameter: 29 cm, höjd: 12 cm
Condition: slitage, skador, nagg
SEK 100
Monday November 4 2013
at 19:15:25
2/11 23:22:24