GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 11536191
nr 1153 6191
Servisdelar
10 delar, Blå Blom, Rörstrand
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:31:45
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Rörstrand