MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14855461
nr 1485 5461
Serveringsvagn
längd: 70 cm, djup: 41 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:29:15
100 kr
150 kr