KONST / Litografier / Serigrafi 13914154

nr 1391 4154

Serigrafi

Andy Warhol (efter). Flower. Ej signerad. Yttermått inklusive ram: 93x93 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:35:29

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor