MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 6481477
nr 648 1477
Sekretär
med vitrindel, 20-tal, ek, längd: 76, djup: 40, höjd: 183
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 juli 2010
kl 18:02:22
19/7 13:42:33
400 kr
19/7 17:57:22