MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12983415
nr 1298 3415
Sekretär
mahogny, Gustaviansk stil. Bredd: 84, djup: 41 cm, höjd: 101 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
måndag 16 december 2019
kl 20:19:38
Den Gustavianska stilen