MÖBLER / Soffor / Schäslong 10616045
nr 1061 6045
Schäslong
1880-tal
Kondition: bruksslitage, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 18:21:35
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)