nr 548 6485
Sabel
1800-tal, Märkt I27 No19, längd: 76
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
1.400 kr |
måndag 27 oktober 2008 kl 16:31:41
Tid |
Kund |
Bud |
1.200 kr
1.300 kr