MISCELLANEOUS / Rugs / Rölakan carpet 8135780
nr 813 5780
RÖLAKAN CARPET
196x303, wear, damages.
196x303
Condition: slitage, skador
2000
SEK 500
Monday Mars 11 2013
at 19:02:25
8/3 10:47:59
11/3 15:55:32