KONST / Ramar / Ram 4572127
nr 457 2127
Ram
1800-tal, 28x44 (skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2007
kl 16:35:07
500 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr
Tilgman Keramik
Ram
nr 457 2127
Ram
1800-tal, 28x44 (skador)
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 19 mars 2007 |
Tilgman Keramik