KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13914074

nr 1391 4074

Woldemar Tank

(1903-1997), Sverige

Pastell, Woldemar Tank (1903-1997), Sverige. Pojke, Signerad. Motivet: 41x32, yttermått inklusive ram: 60x50 cm

Woldemar Tank, svensk målare född 1903, död 1997.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:02:55

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Woldemar Tank

Läs mer om Woldemar Tank