KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15629108

nr 1562 9108

Pastell

Wilhelm von Gegerfelt (1844-1920), Sverige. Signerad, Nordafrika, 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 28x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 september 2023
kl 18:40:08