KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12178184

nr 1217 8184

Ulla Nordenfelt

(f. 1926), Sverige

Pastell, Citroner, Signerad. Motivet: 18,5x18,5 cm

Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 november 2018
kl 19:37:23

19/11 19:29:19 1      Vinnande bud

Ulla Nordenfelt

Läs mer om Ulla Nordenfelt