KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17569341
nr 1756 9341
Kurt Carendi
(1905-1971), Sverige
Pastell, Kurt Carendi (1905-1971), Sverige, Signerad, 49x30 cm, yttermått inklusive ram: 63x44
Kurt Carendi, född 1905 i Vara, död 1971, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:29:22)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 18:36:50
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor