![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16034109
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barn vid brasa färgkrita pastell paul peel vattenfärg
-
7117 Pastell
Carl Brandt, Signerad, daterad -94, sjölandskap, 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:06
-
7287 Pastell
Göran Strååt (1913-1994), Sverige. Porträtt. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:43
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barn vid brasa färgkrita pastell paul peel vattenfärg
-
7117 Pastell
Carl Brandt, Signerad, daterad -94, sjölandskap, 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:06 -
7287 Pastell
Göran Strååt (1913-1994), Sverige. Porträtt. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:43