KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16034109
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barn vid brasa färgkrita pastell paul peel vattenfärg
-
6303 Färgkrita
2 st, Sixten Fager (f. 1920), Sverige. Signerad, y..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 19:39
-
6206 Färgkrita
Harry Harryan (1895-1948), Sverige. Interiör med f..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 20:21
-
6125 Färgkrita
Hjalmar Eldh (1881-1953), Sverige. Landskap, Monog..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 19:24
-
6191 Färgkrita
Rune Jansson (1918-2014), Sverige. "Ikaros". Signe..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 18:16
-
6075 Färgkrita
Sixten Lundbohm (1895-1982), Sverige. Hustak. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 18:19
-
6161 Pastell
Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 18:17
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barn vid brasa färgkrita pastell paul peel vattenfärg
-
6303 Färgkrita
2 st, Sixten Fager (f. 1920), Sverige. Signerad, y..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 19:39 -
6206 Färgkrita
Harry Harryan (1895-1948), Sverige. Interiör med f..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 20:21 -
6125 Färgkrita
Hjalmar Eldh (1881-1953), Sverige. Landskap, Monog..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 19:24
-
6191 Färgkrita
Rune Jansson (1918-2014), Sverige. "Ikaros". Signe..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 18:16 -
6075 Färgkrita
Sixten Lundbohm (1895-1982), Sverige. Hustak. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 18:19 -
6161 Pastell
Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
2 sept kl 18:17