KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16034109

nr 1603 4109

Pastell

Kopia efter Paul Peel, barn vid brasa. Signerad, 90x62 cm, yttermått inklusive ram: 102x75 cm

måndag 4 mars 2024
kl 19:48:03