KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13914307

nr 1391 4307

Pastell

Carl Brandt, Signerad, månskenslandskap, 36x53, yttermått inklusive ram: 51x69 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:46:41