KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13914307
nr 1391 4307
Pastell
Carl Brandt, Signerad, månskenslandskap, 36x53, yttermått inklusive ram: 51x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:46:41
200 kr
250 kr