KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16452004

nr 1645 2004

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Pastell, Stockholmsmotiv. Signerad. Bildmått: 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 70x83 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 23 september 2024
kl 18:13:48

  • Tema
  • 23 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér