KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13924113

nr 1392 4113

Torsten Wessberg

(1891-1975), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Torsten Wessberg (1891-1975), Sverige. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 33x44 cm

Torsten Wessberg, svensk målare och grafiker född 1891, död 1975.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:50:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Torsten Wessberg

Läs mer om Torsten Wessberg