KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719086

nr 1471 9086

Yngve Svedlund

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 70. Olja på duk, 71x83cm, yttermått inklusive ram: 75x87cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:16:47

24/5 14:20:05 1      100 kr
29/5 20:18:39 2      Vinnande bud

Yngve Svedlund

Läs mer om Yngve Svedlund