KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13459094

nr 1345 9094

Victor Marec

(1862-1920), Frankrike

Oljemålning, Victor Marec (1862-1920), Frankrike. Flicka och get. Signerad. Olja på pannå, 55x44cm

Victor Marec, fransk bildkonstnär född 1862, död 1920.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:49:20

19/8 23:24:19 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 31 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Victor Marec

Läs mer om Victor Marec