KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914354

nr 1391 4354

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Oljemålning, Veikko Aaltona (1910-1990), Finland. Signerad, fjällmotiv. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 66x57cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:00:03

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona