KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914316

nr 1391 4316

Ulf Ålund

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Ulf Ålund (f. 1948), Sverige. Signerad. Olja på duk, 68x33cm, yttermått inklusive ram: 85x50cm

Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:38:22

19/4 18:57:48 1      500 kr
19/4 19:58:01 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulf Ålund

Läs mer om Ulf Ålund