KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914033

nr 1391 4033

Thorwald Alef

(1896-1974), Sverige

Oljemålning, Thorwald Alef (1896-1974), Sverige. Landskap. Signerad. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 67x83 cm

Thorwald Alef, svensk målare och skulptör född 1896 i Jönköping, död 1974.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:47:04

19/4 11:47:45 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Thorwald Alef

Läs mer om Thorwald Alef