KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914386

nr 1391 4386

Sven-Arne Höken Hökenström

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Sven-Arne Höken Hökenström (f. 1947), Sverige. "Ingo och Floyd. Signerad. Olja på duk, 33x40, yttermått inklusive ram: 39x47 cm

Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:02:18

Sven-Arne Höken Hökenström

Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström