KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14281045

nr 1428 1045

Slava Kliuchnikov

(f. 1956)

Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), näckrosor, Bergianska trädgården. Signerad. Olja på duk, 50x80, oramad

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:50:28

  • Klassiska
  • 25 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska