KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14281045
nr 1428 1045
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), näckrosor, Bergianska trädgården. Signerad. Olja på duk, 50x80, oramad
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:50:28
5.000 kr
- Klassiska
25 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska