KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914061

nr 1391 4061

Roland Book

(1911-1980), Sverige

Oljemålning, Roland Book (1911-1980), Sverige. Stadsmotiv. Signerad Rod Book. Olja på duk, 44x61 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:55:56

Roland Book

Läs mer om Roland Book