KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914062

nr 1391 4062

Roland Book

(1911-1980), Sverige

Oljemålning, Roland Book (1911-1980), Sverige. Skärgård. Signerad rod book. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 66x81 cm

Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:40:07

17/4 17:17:52 1      Vinnande bud

Roland Book

Läs mer om Roland Book