KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306278

nr 1630 6278

R. Zirvas J: son, stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 57x50 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:24:35