KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658733

nr 1365 8733

Philippe de Rougemont

(1891-1965), Frankrike

Oljemålning, Ballerinor. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Philippe de Rougemont, fransk bildkonstnär född 1891, död 1965.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

8.400 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:06:20

Philippe de Rougemont

Läs mer om Philippe de Rougemont