KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652039
nr 1565 2039
Oidentifierad konstnär. Signerad, utsikt från Katarinavägen mot gamla stan. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Kondition: dukskada
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 september 2023
kl 21:00:38
100 kr
150 kr
200 kr
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm