KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914394

nr 1391 4394

Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna med fruktkorg. Olja på pannå, 100x70, yttermått inklusive ram: 128x97 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:32:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor