KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914034

nr 1391 4034

Oidentifierad konstnär. Signerad, höstlandskap. Olja på duk, 52x77, yttermått inklusive ram: 63x90 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:29:41

19/4 18:35:02 1      Vinnande bud