ART / Oil paintings / Oil painting 13914537
nr 1391 4537
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad E Munthe, dated -75. Oil on canvas, 65x45, outer dimensions including frame: 70x50,
Oidentifierad konstnär. Signerad E Munthe, daterad -75. Olja på duk, 65x45, yttermått inklusive ram: 70x50 cm
SEK 200
Monday April 19 2021
at 18:58:28
100 kr
150 kr