KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894005

nr 1689 4005

Oidentifierad konstnär. Signerad Doge, Hästporträtt. Olja på duk, 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 mars 2025
kl 18:58:14

24/3 15:56:56 1      Vinnande bud
24/3 16:07:36 1      justering av budtak