KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894005
nr 1689 4005
Oidentifierad konstnär. Signerad Doge, Hästporträtt. Olja på duk, 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:58:14
24/3 15:56:56
24/3 16:07:36