KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954181

nr 1395 4181

Oidentifierad konstnär. Signerad (Dadashi), Persisk marknad. Olja på duk, 78x118, yttermått inklusive ram: 90x130 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:35:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor