KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954181
nr 1395 4181
Oidentifierad konstnär. Signerad (Dadashi), Persisk marknad. Olja på duk, 78x118, yttermått inklusive ram: 90x130 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:35:11
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr