KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177313
nr 1417 7313
Oidentifierad konstnär, jakthundar. Signerad. Nutida, Olja på duk, 50x61, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:59:03
800 kr
1.100 kr