KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914066

nr 1391 4066

Oidentifierad konstnär. Interiör. Ej signerad. Olja på pannå, 25x18, yttermått inklusive ram: 40x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:25:57