KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16011016

nr 1601 1016

Oidentifierad konstnär, 1700-tal, religiöst motiv, Ej signerad. Olja på duk, 51x42 cm, yttermått inklusive ram: 65x55cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 26 februari 2024
kl 20:08:00

25/2 17:50:28 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 26 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska