KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924321

nr 1392 4321

Max Hellberg

(1907-1976), Sverige

Oljemålning, Max Hellberg (1907-1976), Sverige. Södermalm. Signerad. Olja på duk, 50x66cm, yttermått inklusive ram: 66x77cm

Max Hellberg, född 1907 i Stockholm, död 1976, svensk målare.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:50:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Max Hellberg

Läs mer om Max Hellberg