KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924330

nr 1392 4330

Max Hellberg

(1907-1976), Sverige

Oljemålning, Max Hellberg (1907-1976), Sverige. Signerad. Olja på duk, 66x53cm, yttermått inklusive ram: 83x70cm

Max Hellberg, född 1907 i Stockholm, död 1976, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:00:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Max Hellberg

Läs mer om Max Hellberg