KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14834158

nr 1483 4158

Margareta Lindskog, Sverige. "Maria". Signerad, daterad 1980. Olja på duk, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 37x28 cm, skadad ram

Utrop:

300 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 20:49:09