KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546061

nr 1354 6061

Lizzie Olsson-Arle

(1926-2008), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 32x29 cm

Lizzie Olsson-Arle, född 1926 i Ärtemark, död 2008, svensk målare,

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:27:24

Lizzie Olsson-Arle

Läs mer om Lizzie Olsson-Arle