KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11695014

nr 1169 5014

Lennart Segerstråle (1892-1975), Finland. Förlaga till målning i Lunds Rådhus, signerad och daterad 1966-67, olja på duk, 94x176 cm

Utrop:

15.000 kr - 20.000 kr

Såld:

15.000 kr

torsdag 15 mars 2018
kl 08:28:38