KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929184

nr 1492 9184

Lambert Werner

(1900-1983), Sverige

Oljemålning, Blomster i vas, osignerad. Olja på pannå, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 60x52

Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:37:59

Lambert Werner

Läs mer om Lambert Werner