KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914392

nr 1391 4392

Köros, Signerad, Travlopp. Olja på duk, 40x80, yttermått inklusive ram: 49x89 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:59:04

16/4 08:34:49 1      Vinnande bud