KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234050

nr 1423 4050

Karl Wittgren

(1858-1919), Sverige

Oljemålning, Alplandskap. Signerad. Olja på duk, 109x49, yttermått inklusive ram: 113x53 cm

Karl Wittgren, svensk konstnär född 1858, död 1919 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:37:36

4/10 19:20:50 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Karl Wittgren

Läs mer om Karl Wittgren