KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954319

nr 1395 4319

Johnny Oppenheimer

(1923-2005), Sverige

Oljemålning, Johnny Oppenheimer (1923-2005), Sverige. "Nattens ljus". Signerad, daterad 1950. Olja på duk, 25x36, yttermått inklusive ram: 38x49 cm

Johnny Oppenheimer, svensk bildkonstnär född i Berlin 1923, död 2005.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:50:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Johnny Oppenheimer

Läs mer om Johnny Oppenheimer