KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13913339

nr 1391 3339

John Carlson, Signerad, Motiv från Italien. Olja på pannå, 45x53, yttermått inklusive ram: 57x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:51:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor